מהם פרקטים? מהם דקים?

    פרקט, פרקטים
 
 
התקנה ומכירה של פרקטים, דקים ושטיחים מקיר לקיר
  דף הבית
  אודותינו
  פרקטים
  דקים
  שטיחים
  מאמרים
  קישורים
  צור קשר
 
ברוכים הבאים לאתר הום פרקט

מבצע למזמינים עבודה דרך האתר. הובלה חינם לבית הלקוח והטבות נוספות.
פרטים בטל: 1-800-103-016

 

פרקטים:

פרקט הוא רצפה העשויה עץ או בשנים האחרונות נעשה שימוש בתחליפי עץ. אחד הזולים ובעל מראה דומה נקרא פרקט למינציה . לרוב פרקט משמש בבתים פרטיים, במגרשי כדורסל ובאולמות סגורים אחרים. חשוב ורצוי שהפרקט יהיה ממוקם במקום סגור ולא חשוף לשמש ישירה או ללחות ומים, החיסון הוא שפרקטים רגישים מאוד לפגעי מזג האוויר, לגשם ללחות וגם לקרינת שמש ישירה, לחות מנפחת את העץ וגורמת לעיוותים והתנפחויות של פרקטים.

פרקטים משמשים בעיקר לחיפוי רצפות בחדרים פנימיים, פרקטים מחפים רצפות של מגוון בתי עסק כמו משרדים, מסעדות חנויות יוקרה אולמות תצוגה וחדרי ישיבות. שימוש ברצפת פרקט נחשבת ליעילה, עמידה ונוחה, וזאת משום שפרקטים אינם דורשים אנשי מקצוע לטיפול ותחזוקה קבועים. הפרקטים מעניקים לחדרים אוירה של חמימות, ומשרים נעימות ונוחות, אם במראה ואם בחמימותו הטבעית של העץ.

אנשי מקצוע כמו, אדריכלים ומעצבי הפנים מעדיפים לרצף בעזרת פרקטים להשגת מראה עיצובי חמים ומסביר פנים. קיימים סוגים שונים של פרקטים כאשר ההבדלים ביניהם תלויים בסוג העץ ממנו הם עשויים, רמת הטבעיות של החומר ועוד. למשל, פרקט עץ טבעי, פרקט תלת שכבתי, פרקט רב שכבתי, פרקט גושני, פרקט למינציה ופרקט פולימרי.

דקים הינם משטחי ריצוף עץ חיצוני. לרוב הדקים מצויים בחצרות בתים פרטיים וגם מחוץ לבתי עסק, וחנויות שונות.ריצוף דקים הפך להיות שכיח בישראל.
קיימים מספר סוגי דקים, הנבדלים זה מזה באופן בניית הדק והרכבתו ובעיקר מסוג העץ ממנו בנוי הדק.
קיים מספר מצומצם של סוגי עצים מהם ניתן לבנות דק, וזאת משום שקיימים סוגי עצים מצומצמים המתאימים לתנאי אקלים חיצוניים.

לדק יתרונות רבים. כמו הענקת מראה מרשים ויוקרתי, נעים ונוח ביותר. וכן הוא מאפשר חיסכון בצריכת מים לגינון בחצר ואם זאת הוא משרה אווירה כפרית של טבע.

עם זאת לדקים יש חסרונות, הדק חשוף במהלך כל השנה לשינויי מזג האוויר. קרני השמש , גשם ורטיבות, לחות, ספיגת לכלוך, מזיקים וחרקים, כל אלו ועוד שוחקים את הדק והורסים במהלך השימוש הרגיל את המראה המקורי שהיה לו בהתחלה.
 

 

  לבירורים, ייעוץ והכוונה – שיחת חינם 1-800-103-016
מפת אתר נבנה ועוצב ע"י סטודיו Shiri-D
הום פרקט - מגוון פתרונות עיצוב פנים וחוץ ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. הום פרקט מתמחה בהתקנת פרקטים, שטיחים מקיר לקיר ודקים בסטנדרטים גבוהים ועובדת עם מתקיני פרקטים מקצועיים. באתר תוכלו למצוא ממגוון המוצרים והשירותים שאנו מציעים, כגון: החלפת רצפת פרקט, התקנת פרקט לימינציה, פרקט עץ לעסק, דקים ורצפות עץ, התקנת פרקטים למשרדים ועוד...

מתקיני פרקטים במרכז | מתקיני פרקטים בתל אביב | מתקיני פרקטים בגוש דן

נירוקסקידום אתרים